Naprawa narzędzi hydraulicznych i pneumatycznych

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala firmie Mechanizacja na wykonywanie profesjonalnych napraw narzędzi hydraulicznych i pneumatycznych. Na rynku istniejemy już od 1990 roku. Przez ten czas przeprowadziliśmy już szereg realizacji, które sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Naprawiamy sprzęty nie tylko produkcji własnej, ale również pochodzące od innych wytwórców.

Swoje działania prowadzimy zgodnie z systemem zarządzania ISO 9001. Dzięki temu wszelkie podejmowane czynności są realizowane w możliwie najbardziej bezpieczny i efektywny sposób.

Naprawa narzędzi – postaw na sprawdzone rozwiązania

Jesteśmy autoryzowanym serwisem zajmującym się naprawą narzędzi pochodzących od producentów, takich jak:

  • ATP Hy-Tech Engineered Solutions
  • Mansign Mining Equipment
  • Stanley Infrastructure
  • ENERPAC
  • KuDos Tools USA
  • Chicago Pneumatic
  • Ingersoll Rand

Na co dzień korzystamy z najwyższej jakości sprzętów i akcesoriów, które powodują, że czynności naprawcze są prowadzone w możliwie najbardziej profesjonalny i fachowy sposób. Oprócz tego bogate zaplecze techniczne naszej firmy i nawiązane na przestrzeni lat współprace z dostawcami podzespołów bardzo mocno skracają czas realizacji działań.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania. Dzięki zespołowi wykwalifikowanych serwisantów z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie podjąć się naprawy praktycznie każdego narzędzia hydraulicznego i pneumatycznego.

W naszej firmie nie ma żadnych ukrytych kosztów. Oznacza to, że Klienci jeszcze przed wykonaniem usługi są informowani o całkowitym koszcie przeprowadzenia naprawy narzędzia.

Zapytania: serwis@mechanizacja.pl