Narzędzie hydrauliczne i pneumatyczne

Firma Mechanizacja to uznany producent narzędzi i akcesoriów hydraulicznych, jak i dostawca sprzętu hydraulicznego wiodących marek. Jesteśmy generalnym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych firm Mansign Mining Equipment i ATP Division of Hy-Tech Inc. USA.

Początki naszej działalności na rynku sięgają 1990 roku. Obecnie funkcjonujemy pod nazwą  Mechanizacja S.C. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio z naszego biura w Katowicach, korzystając z rozwiniętej sieci deweloperskiej i wielu punktów sprzedaży.

Sprzedaż akcesoriów hydraulicznych

Oferujemy urządzenia, które znajdują zastosowanie w Europie, Azji, a także Ameryce Południowej. Zajmujemy się dystrybucją narzędzi hydraulicznych wiodących marek, takich jak Enerpac, Chicago Pneumatic, Koexpro czy Ingersoll Rand. Specjalizujemy się w sprzedaży pomp hydraulicznych i pneumatycznych, cylindrów hydraulicznych (siłowników) oraz szeregu innych narzędzi z napędem hydraulicznym. W stałej sprzedaży posiadamy klucze dynamometryczne, przecinarki nakrętek, ściągacze hydrauliczne oraz wiele innych specjalistycznych urządzeń.

Serwis narzędzi hydraulicznych

Świadczymy usługi z zakresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu narzędzi i akcesoriów hydraulicznych oraz pneumatycznych. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakości obsługi, wdrożyliśmy system zarządzania ISO 9001.

Jednym z najważniejszych aspektów naszej działalności jest wyposażenie przedsiębiorstw w narzędzia przystosowane dla ciężkiego przemysłu. Są one wykorzystywane jako narzędzia górnicze, w kolejnictwie, budownictwie, gazownictwie. Ponadto, znajdują zastosowanie w branży samochodowej i wodociągowej oraz w przemyśle maszynowym.