HYDRAULICZNY PRZECINAK DO LIN 300x200 - Typy przecinaków hydraulicznych

Przecinaki hydrauliczne znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach, głównie w przemyśle petrochemicznym, stoczniowym, górniczym, kolejowym, budownictwie przemysłowym i innych. W naszej firmie oferujemy hydrauliczne przecinaki do lin, kabli i prętów, a także przecinaki rur, oraz przecinaki nakrętek.

Przecinaki Enerpac do lin, kabli i prętów

Przecinaki Enerpac do lin kabli i prętów zasilane są hydraulicznymi pompami ręcznymi lub agregatami wysokociśnieniowymi z napędem hydraulicznym (lub pneumatycznym) gwarantującym ciśnienie do 70 MPa. Oferowane przez nas produkty zostały wyprodukowane z materiałów nieiskrzących, dlatego też mogą być wykorzystywane w podziemnych zakładach górniczych. Hydrauliczne przecinaki  poradzą sobie z cięciem różnych materiałów, w tym: lin z drutu stalowego z rdzeniem konopnym lub niezależnym, prętów zbrojeniowych, skrętek drucianych i kabli telefonicznych CPP oraz ziemnych (energetycznych).

Przecinaki rur

Dostępne w naszej ofercie przecinaki do rur przystosowane są do cięcia rur stalowych o średnicy do 150 mm. Są one zasilane pompami hydraulicznymi gwarantującymi ciśnienie do 70 MPa. Nasze przecinaki do rur również mogą być użytkowane wraz z osprzętem w wyrobiskach zakładów górniczych w strefie zagrożonej wybuchem. W razie wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z obsługą naszego sklepu.

Przecinaki nakrętek Enerpac

Przecinaki nakrętek Enerpac, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie można usunąć nakrętki w standardowy sposób (np. przez uszkodzony gwint lub z powodu jej zabezpieczenia). Znacząco ułatwiają one pracę w wielu branżach. Mają kompaktowe rozmiary, są łatwe w obsłudze. Przecinaki nakrętek Enerpac zasilane są z wykorzystaniem pomp hydraulicznych o ciśnieniu znamionowym 70 MPa. Nasze produkty poradzą sobie z cięciem nakrętek o maksymalnej twardości 44 HRc, posiadają też dopuszczenie WUG, mogą więc być stosowane w zakładach górniczych. Noże przecinaków do nakrętek można ponownie zaostrzyć, gdy się zużyją. Niektóre produkty są wręcz oferowane z zapasowym kompletem noży.

...